Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Neste landskamp er tirsdag 2. oktober. 

Brukerveileding påmelding

torsdag 17.10

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Horten BK
Indre Hardanger BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Møstknektene
Nærbø BK
Rena BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Solklubben BK
Stange BK
Stokmarknes BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK
Vik BK

onsdag 23.10

BK Norrøna
Brandbu BK
Byneset BK
Departementenes BK
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Solklubben BK
Søm BK

tirsdag 29.10

Berkåk BK
Birkeland BK
BL Strileknekten
Eidskog BK
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Holmestrand BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Lødingen BK
Malm BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Otta BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Øyestad BK
Årdal BK

mandag 4.11

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Garder BK
Gardvik BK
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Kristiansands BK
Leikanger BL
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 7.11

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Møstknektene
Nærbø BK
Rena BK
Rælingen BK
Sinsen BK
Ski BK
Stange BK
Stokmarknes BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

onsdag 13.11

BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK

tirsdag 19.11

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Larvik BK
Lødingen BK
Malm BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Moss BK
Myre BK
Måløy BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nittedal BK
Nøtterøy BK
Sandefjord BK
Sjømannsbridgen DB BK
Soon BK
Sortland BK
Øyestad BK

mandag 25.11

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Gardvik BK
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Kristiansands BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 28.11

BK Augvald
BK Mix Tromsø
Bodø BK
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Gudbrandsdal BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Larvik BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Lågen BK
Myra BK
Nærbø BK
Rena BK
Rælingen BK
Sarpsborg BK
Sinsen BK
Ski BK
Stange BK
Stokmarknes BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK
Vestnes BK

mandag 2.12

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Gardvik BK
Lørenskog BK
Orkdal BK
Otta BK
Rendalen BK
Steinkjer BK
Vikersund BK

tirsdag 3.12

Berkåk BK
BK 1933 Tromsø
Hauge BK
Horten BK
Lødingen BK
Malm BK
Nesbyen BK
Otta BK
Sandefjord BK
Øyestad BK

onsdag 4.12

Hamar BK
Leirfjord BK
Otta BK

torsdag 5.12

Bodø BK
Båsmo BK
Dombås BK
Fjerdingstad BK
Gudbrandsdal BK
Lundamo BK
Lågen BK
Stokmarknes BK
Søgne BK
Søvik BK